...
loader image

Krówki reklamowe z logo

Krówki reklamowe Kesta Lublin są produkowane według tradycyjnej receptury. Wytwarzane są wyłącznie ze świeżego mleka oraz prawdziwego masła, dzięki czemu urzekają niepowtarzalnym smakiem. Na początku lekko się ciągną, następnie stają się kruche, delikatne i rozpływają się w ustach.  Ponadto produkujemy je z dbałością o środowisko i Twoje zdrowie. Nasze ręcznie robione krówki reklamowe nie zawierają oleju palmowego, aromatów, konserwantów ani sztucznych barwników.

Trzy krówki reklamowe Kesta Lublin dla firm Geko, Pega i Wyższej Szkoły Zdrowia w Gdańsku.

Szczegóły produktu

  • stała cena za każdy kg krówek – 41,99 zł
  • ilość cukierków w kg – ok 60 sztuk
  • minimalna wielkość zamówienia – 1 kg
  • składniki – cukier, mleko pełne w proszku, syrop glukozowy, masło
  • przechowywać w suchym i chłodnym miejscu z dala od źródeł ciepła
  • termin przydatności do spożycia wynosi 6 miesięcy

Krówki reklamowe – słodka reklama dla Twojej marki

Jesteśmy przekonani, że nasze krówki firmowe z logo przypadną do gustu każdemu miłośnikowi słodyczy.  Zapewniają niezwykłe doznania smakowe i kojarzą się nam z beztroskim dzieciństwem. Z tego powodu pełnią również rolę skutecznego  nośnika reklamowego. To właśnie skojarzenie z niewinnością i radością sprawia, że krówki reklamowe Kesta nie tylko cieszą kubki smakowe, ale także wzbudzają pozytywne emocje oraz budują więź z Twoją marką. Krówki z własnym logo to świetny sposób na wyróżnienie się w tłumie konkurencji oraz przyciągnięcie uwagi potencjalnych klientów. Każdy kawałek krówki z Twoim logo to kreatywna mobilna reklama, która przemieszcza się z klientami, a tym samym przyciąga nowych. 

Krówki reklamowe – słodki upominek od serca

Krówki okolicznościowe z własnym nadrukiem stanowią również słodkie podziękowanie dla gości. Sprawdzą się na różnego rodzaju wydarzeniach rodzinnych. Największą popularnością cieszą się krówki na wesele, krówki na komunię czy też krówki na chrzest. Niezależnie od okazji, krówki okolicznościowe z pewnością pozostaną w pamięci uczestników, przypominając im o wspólnych chwilach spędzonych razem.

Podnieść skuteczność promocji Twojej marki

Jeśli chcesz sprawić swoim bliskim jeszcze więcej radości postaw na nasze obłędne czekolady z nadrukiem! Gwarantujemy, że ten przepyszny smakołyk pozostawi wspomnienie, które będzie ciepło towarzyszyć w ich sercach przez długi czas.

Scroll to Top
Seraphinite AcceleratorOptimized by Seraphinite Accelerator
Turns on site high speed to be attractive for people and search engines.